Rozbudowa kolskiej oczyszczalni – rozmowa z Robertem Gajdą , prezesem MZWiK

Rozbudowa kolskiej oczyszczalni – rozmowa z Robertem Gajdą , prezesem MZWiK
Koło dąży to bycia miastem nowoczesnym i przyjaznym dla środowiska. Trwa realizacja jednej z największych inwestycji, która ma na celu budowę jednej z najnowocześniejszych oczyszczalni ścieków z ekologiczną przeróbką osadową . Mowa tu o Miejskim Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji i realizowanym przez spółkę projekcie “Przebudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków dla aglomeracji Koło. Nie da sie ukryć, że zmodernizowana oczyszczalnia ścieków nie tylko zapewni komfort mieszkańcom, ale będzie miała również znaczący wpływ na ekosystem.

Na początku czerwca tego roku, w związku z realizacją projektu, odbyło się otwarcie ofert dla przedmiotowego postępowania do którego przystąpiło 5 firm. Która z nich złożyła najkorzystniejszą ofertę i jakie kryteria były brane pod uwagę?  Na czym będzie polegać przeróbka osadowa? Kiedy nastąpi podpisanie umowy z wykonawcą oraz na kiedy przewidziano zakończenie przedsięwzięcia? ,  Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskaliśmy od Prezesa Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Kole Pana Roberta Gajdy.

https://www.youtube.com/watch?v=d_uT8XqEbjE&feature=emb_logo

źródło: https://kolskiefakty.pl/aktualnosci/rozbudowa-kolskiej-oczyszczalni-rozmowa-z-robertem-gajda-prezesem-mzwik/?fbclid=IwAR3NLPCIlVIzjK_5obWpwfVDVybWI9SH-bvHw_qrCYOxOUMV73tiaf6IUQs

Miejski Zakład Wodociągów
i Kanalizacji sp. z o.o.

ul.Energetyczna 11
62-600 Koło
NIP 666-21-10-392
REGON 302220305
KRS 0000445351